Sprawdzenie legalności firmy w Chinach

Opinia o chińskiej firmie

nasze doświadczenie w imporcie z Chin

skuteczna weryfikacja chińskiego dostawcy

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które zajęły się kompleksową obsługą importu z Chin. Tym samym zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, mieliśmy do czynienia z wieloma różnymi sytuacjami, a każdy nowy import, nowa branża to dla nas kolejna lekcja i kolejne doświadczenia. Każdy import z Chin traktujemy profesjonalnie, terminowo i rzetelnie. Wiemy też, że odnalezienie dostawcy w Chinach nie jest trudne, ale istnieje wiele innych formalnych trudności (w tym także kwestia legalności chińskiej firmy).

raport o chińskiej firmie, opinia, doradztwo i dużo więcej...

Nie oferujemy naszym klientom zwykłego raportu o firmie w Chinach, oferujemy nasze doświadczenie. Wystawiając opinię o firmie nie polegamy tylko i wyłącznie na faktach i dokumentach, ale także na naszym doświadczeniu. W ten sposób unikamy błędów, jesteśmy wyczuleni na podejrzane zachowania dostawców z Chin, weryfikujemy ich podejście do klienta i wiemy, kiedy ostrzec klienta przed wpłatą depozytu do Chin.

W naszej pracy mieliśmy do czynienia z wieloma dostawcami w Chinach, odwiedziliśmy kilkaset fabryk i firm handlowych zajmujących się różnymi branżami. Wiemy, że wiele zależy od ludzi i ich podejścia, ale warto także weryfikować legalność firm w Chinach i zestawiać te dane z informacjami na temat danej firmy. Te wszystkie informacje pozyskujemy na różne sposoby, żeby zminimalizować ryzyko importu z Chin.

Opinia o chińskiej firmie